MAJ 2024

10.05- Dzień zabawki
17.05- Urodziny miesiąca- dzieci urodzone w maju
24.05- Warsztaty florystyczne
24.05- Festyn Rodzinny

KWIECIEŃ 2024

19.04- Urodziny miesiąca-  dzieci urodzone w kwietniu
22.04- Światowy Dzień Ziemi
23.04- Spotkanie z panią Leśnik
24.04- Teatr Kreownia- przedstawienie pt.” Karola i przyjaciele- każdy coś ma- każdy jest na swój sposób wyjątkowy”
26.04- Dzień zabawki

MARZEC 2024

04.03- Teatrzyk pt. „Wiosenna przygoda”
08.03- Dzień Kobiet
08.03-Dzień zabawki
15.03- Urodziny miesiąca- dzieci urodzone w marcu
18.03- Wycieczka do Szreniawy
21.03- Powitanie Wiosny
27.03- Śniadanie wielkanocne, poszukiwanie Zajączka
27.03- Teatrzyk świąteczno- wiosenny „Nauczyciele dzieciom”

LUTY 2024

07.02- Bal karnawałowy- motyw przewodni „Kosmos”
09.02- urodziny miesiąca- dzieci urodzone w lutym
16.02- Dzień Kota

STYCZEŃ 2024

12.01- Dzień zabawki
15-19.01.2024- Uroczystość z okazji „Dnia Babci i dziadka”
26.01 – Teatrzyk pt. ” O Babci, dziadku i  Tadku niejadku”
26.01- Urodziny miesiąca- dzieci urodzone w styczniu
30.01- Drzwi otwarte w przedszkolu od godz. 10:00 do 11:00
31.01- Drzwi otwarte w przedszkolu od godz. 17:00 do 18:00

WYSTĘPY Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA:

15.01- Świerszcze godz. 10:30
16.01- Mrówki godz. 10:30
17.01- Motyle godz. 10:00
18.01- Pszczółki godz. 10:00
19.01- Biedronki godz. 10:30

GRUDZIEŃ 2023

01.12- Teatrzyk pt. „Jak Dyzio zgubił zdrówko”
04.12- Warsztaty świąteczne w grupie Biedronek, Pszczół i Świerszczy od godz. 15:30
05.12- Warsztaty świąteczne w grupie Mrówek i Motyli od godz. 15:30
06.12- Mikołajki
06.12- Kiermasz świąteczny
08.12- Urodziny miesiąca- dzieci urodzone w grudniu
08.12- Dzień zabawki
11-15.12- Spotkania świąteczne z Rodzicami
19.12- Wycieczka do Teatru Animacji w Poznaniu na przedstawienie pt. „Przypadek Mikołaja Ś.”
20.12- Obiad wigilijny i spotkanie z Gwiazdorem

WYSTĘPY ŚWIĄTECZNE:

11.12- Mrówki, godz. 10:30
12.12- Świerszcze, godz. 15:00
13.12- Biedronki, godz. 10:30
14.12- Motyle, godz. 15:00
15.12- Pszczoły, godz. 15:00

LISTOPAD 2023

03.11- „Światowy Dzień Kanapki”
10.11- Apel z okazjo Odzyskania Niepodległości
10.11- Konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”- zgłoszenia były do 20.10.2023
13.11-  „Dzień dobroci i życzliwości”
17.11- Dzień zabawki
17.11- Teatrzyk pt. „Jak Dyzio zgubił zdrówko?”
20.11- „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka”
23.11- obchody „Światowego Dnia Pluszowego Misia”- zapraszamy wszystkie dzieci wraz  z ulubionym misiem
24.11- obchody „Dnia buraka”
24.11- Urodziny miesiąca dzieci urodzone w listopadzie
30.11- „Andrzejki”
Świąteczna sesja zdjęciowa odbędzie się od godz.9:00 dla poszczególnych grup w następujących dniach:
16.11.2023 r.(czwartek) BIEDRONKI I MRÓWKI
17.11.2023 r. (piątek) MOTYLE, PSZCZOŁY I ŚWIERSZCZE

PAŹDZIERNIK 2023

10.10- Dzień Drzewa
13.10- Dzień zabawki
20.10- Wycieczka do Witoldzina
27.10- Urodziny miesiąca- dzieci urodzone w październiku

WRZESIEŃ 2023

08.09– Dzień zabawki
13-14. 09– Sprzątnie Świata
15.09– Urodziny miesiąca- dzieci urodzone we wrześniu
15.09– Dzień Kropki
18.09–  Spotkanie z Panem Tomaszem Kluwakiem, który prowadzi prywatne obserwatorium astronomiczne: Lusówko Platanus Observatory. Grupy młodsze: 9.00 -15min, grupy starsze: 9.20 -30 min.
19.09–  Spotkanie z Panią Iwoną: prezentacja wykonania rękodzieła w grupach młodszych, w starszych prezentacja z warsztatami tworzenia rękodzieła .
20.09– Warsztaty cukiernicze z Panią Agnieszką: tworzenie deserów – podział na grupy
20.09– Dzień błota ( w podziale na grupy) z okazji Dnia Przedszkolaka.
22.09– Pierwszy Dzień Jesieni- prosimy, aby dzieci były ubrane na pomarańczowo lub brązowo.
25.09– Wycieczka do Kina w Buku na bajkę pt. „Rysiek Superwróbel”.
28.09– Światowy Dzień Jabłka- prosimy, aby dzieci były ubrane na zielono.
29.09– Dzień Chłopaka