W minioną środę 5 czerwca do naszego przedszkola zawiną okręt piracki i zabrał nas w niezwykłą podróż pełną przygód. Pani Dyrektor powitała wszystkich i zaprosiła do obejrzenia dwóch występów artystycznych- pierwszy to występ Aleksandry Kostuj, która w tym samym dniu zdobyła pierwsze miejsce w VII Międzygminnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej „Powitaj Lato z Piosenką”, a drugi to występ dziewczynek z grupy Pszczółek i Świerszczy, które zaprezentowały swoje umiejętności taneczne ćwiczone przez cały rok z panią Beatą Dudek ze szkoły JAST. Równocześnie dzieci i rodzice mogli skorzystać z wielu atrakcji, takich jak: malowanie twarzy, malowanie na kartonach, tańce, zabawy, konkurencje sportowe czy tworzenie cudów z balonów. Odbył się również konkurs na najlepiej przebraną piracką rodzinę. Dziękujemy za wspaniałe przebrania i gratulujemy zwycięzcom.