Dnia 18.11.2022 roku został rozstrzygnięty konkurs pt. „Mój pomarańczowy przyjaciel-Dynia”, który miał na celu rozwijanie wyobraźni, kreatywności i pomysłowości dzieci w zakresie twórczości plastycznej.
W konkursie udział wzięło 57 dzieci. Komisja składająca się z dyrekcji i pracowników przedszkola wyłoniła następujących laureatów:

1 miejsce – Letycja Filipiak
1 miejsce – Dominik Rybarczyk
2 miejsce – Franciszek Andrzejewski
2 miejsce – Bruno Jakubowski
2 miejsce – Marta, Zuzanna, Paweł Ślązak
3 miejsce – Marcelina Dykiert
3 miejsce – Ignacy Gumny
3 miejsce – Leon Nowak

Wyróżnienia:
Jagoda Piotrowska
Edmund Ławniczak
Franciszek Potrawiak
Maria Marciniak
Antoni Mensfeld
Tymon Mensfeld
Helena Henglewicz
Agata Henglewicz
Wiktor Piotrowicz
Miłosz Woćko
Grzegorz Miłek
Alicja Kempka
Tymoteusz Grzelczak
Maria Kęsy-Kapitańczyk
 
Laureaci oraz wyróżnieni w konkursie otrzymali nagrody oraz dyplomy. Pozostali uczestnicy konkursu również zostali obdarowani upominkami jak również dyplomami. Gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w następnych konkursach.