Dnia 18.10.2022 roku został rozstrzygnięty konkurs pt. „Najpiękniejsza Baśniowa Pacynka”, który miał na celu rozwijanie wyobraźni, kreatywności i pomysłowości dzieci w zakresie twórczości plastycznej.
Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 3-6 lat wraz z Rodzicami z Przedszkola Na Zielonym Wzgórzu.
W konkursie udział wzięło 15 dzieci. Komisja składająca się z dyrekcji i pracowników przedszkola wyłoniła następujących laureatów:

1 miejsce – Alan Zawadzki
2 miejsce – Antonina Kurmiel
2 miejsce – Jagoda Piotrowska
2 miejsce – Maciej Tobys
3 miejsce – Leon Wieczorek
3 miejsce –Maja Heród

Wyróżnienia:
Lena Piotrowska
Hanna Basińska
Franciszek Basiński
Leon Nowak
Oliwier Przybylski
Maria Borucka
Edmund Ławniczak
Iga Stopierzyńska
Karolina Tobys

Laureaci otrzymali nagrody oraz dyplomy. Pozostali wyróżnieni uczestnicy konkursu również zostali obdarowani upominkami jak również dyplomami. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.