Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie w szlachetną paczkę. Dzięki Państwu udało się zrealizować wszystkie potrzeby rodziny. Otrzymaliśmy mnóstwo darów, oraz wpłata pieniężnych. Z wpłat w wysokości 1385 zł kupiliśmy bon w wysokości 800 zł na brakującą kurtkę ,buty, piżamę, oraz dres.Za 190 zł kupiliśmy bon do apteki. A 165 zł decyzją Państwa zostało przeznaczone na półki na książki. Kupiony został również komplet garnków. Zapakowaliśmy łącznie 36 paczek dla rodziny ,które w piątek 15.12.2023 trafiły do magazynu.

Wiadomość od wolontariusza dostarczającego paczki : Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki Wielkość paczki oszołomiła wszystkich członków Rodziny. W domu był również obecny syn pani Krystyny, który w weekendy pomaga przy opiece nad Pawłem. Pani Karolina ochoczo zabrała się za rozpakowywanie pudeł, a pani Krystyna patrzyła ze wzruszeniem na zawartość paczek zachwycając się ile potrzebnych produktów się w nich znajduje. Syn pani Krystyny od razu zajął się szafką dla Pawełka obiecując, że jak tylko wrócą ze spaceru, zajmie się ich montażem. Na widok butów dla całej rodziny pani Krystyna aż klasnęła w dłonie jakie piękne, jakie wygodne, a dla Pawełka jakie potrzebne! Garnki i patelnie sprawiły wielką radość. Pani Krystyna od razu zaczęła planować, co można w nich przygotować. Rozpakowując odzież pokazywała nam z zachwytem jaka piękna koszulka dla Pawła, a jaki porządny materiał, jaka miła w dotyku. Wielkie wzruszenie wywołały bony na zakupy oraz na leki, pani Krystyna aż zaniemówiła i potwierdziła, że na pewno bardzo się przydadzą. Zachwyt wśród wszystkich wzbudziły piękne kartki wykonane przez dzieci! To bardzo wyjątkowy prezent, który Rodzina na pewno zostawi na pamiątkę tego wspaniałego dnia i wielkiego serca Darczyńców. Na koniec pani Krystyna powiedziała że nigdy nas nie zapomni i nigdy tyle nie otrzymała, wyściskała nas i wycałowała.

Słowo od Rodziny: Rodzina przekazała Państwu życzenia świąteczne i drobny upominek, który jak najszybciej postaram się dostarczyć.

Słowo od Wolontariusza: Bardzo dziękuję za wasze wielkie serce, jestem wdzięczna, że mogłam być częścią cudu dla Rodziny, który sprawiła wasza Paczka. Jej wielkość i hojność mnie również oszołomiła. To będą wyjątkowe i szczęśliwe Święta dla całej Rodziny pani Krystyny. Pozdrawiam wszystkich członków waszej paczkowej drużyny i życzę cudownych, szczęśliwych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie.